Zaregistrujte sa u nás a nakupujte ihneď so zľavou 5%! Vernostné zľavy až 7%.

Vyberáme monitor dychu.

Monitor dychu je v súčasnosti jedinou účinnou pomôckou v boji proti syndrómu náhleho úmrtia SIDS u detí v období prvého roku ich života.

Najobľúbenejšie monitory medzi mamičkami, ktoré sú atestované a registrované ako zdravotná pomôcka:

BabySense 1PRO:

Babysense 1 Pro je bezdotykový monitor dychu vybavený jednou senzorovou podložkou a dizajnovo atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Babysense 2PRO má dve podložky ktoré snímajú celú plochu postieľky.  Monitor Babysense je určený na detekciu dychových nepravidelností a zástav dychu (tzv. apnoe). Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je detekované dýchanie po dobu dlhšiu ako 20 sekúnd, alebo ak sa zníži počet dychov na menej ako 10 dychov za minútu, je spustený akustický a vizuálny alarm. Rodičia sú tak informovaný o potenciálnej hrozbe ešte skôr, než skutočne nastane. 

Rozdiel medzi Babysense 1PRO a Bybysense 2PRO je, že Babysense 2PRO má dve podložky ktoré snímajú celú plochu postieľky. 

Babysense 7:

Ide o najmodernejší bezdotykový monitor dychu na svete vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo nadčasovou  a atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Babysense 7 identifikuje vzorce dýchania Vášho dieťatka ktoré sú prenášané do kompaktného mikroprocesora, umiestneného v kontrolnej jednotke prístroja.

Babysense 7 je v boji proti SIDS najúčinnejším a najbezpečnejším výrobkom na svete. Spĺňa tie najprísnejšie kritériá európskej certifikácie pre prevádzku v zdravotníckych zariadeniach a v domácnostiach. 2 senzorové podložky s vysokou citlivosťou pokrývajú celú plochu postieľky.

Ak monitor Babysense zaznamená nepravidelnosť a zástavy dychu, spúšťa zvukový a vizuálny alarm. Neustála kontrola dýchania vďaka kontrolke ktorá je umiestnená na signalizačnej jednotke ktorú máte umiestnenú na postieľke. Dieťatko s senzorovými podložkami neprichádza do kontaktu. Tie sa umiestňujú pod matrac. Pre to sa odporúča 10cm hrúbka matraca. Neodporúča sa pružinový matrac. Kovové pružiny môžu signál rušiť.

Monitory majú certifikát CE 93/42/EEC.

Monitor dychu nie je povinný, ale pre Váš pokojný spánok a pre skôr narodené detičky úžasný pomocník.