Zaregistrujte sa u nás a nakupujte ihneď so zľavou 5%! Vernostné zľavy až 7%.

Infračervený teplomer ColourSoft 3v1

Color SoftTemp Vám ponúka rýchlu a nekomplikovanú alternatívu pre prvé merenie teploty: vďaka infračervenej technológií je meranie horúčky bezkontaktné a bezbolestné behom jednej sekundy. Color SoftTemp je vybavený trojstupňovým optickým alarmom horúčky, takže na prvý pohlad uvidíte, či má vaše dieťa zvýšenoú teplotu alebo dokonca horúčku.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 6920
€34,28 €34,28 / 1 ks
Infračervený teplomer ColourSoft 3v1
11816 9 98050 coloursofttemp thermometer produkt 01 72dpi
Novinka

Bezkontaktný infračervený teplomer SoftTemp 3v1

Vždy sledujte teplotu tela
Horúčka nieje choroba, ale ochranná reakcia tela proti infekciám. Zvýšená teplota znamená, že sa telo bráni proti celej rade patogénov. Vysoká horúčka však môže vážne narušiť dôležité telesné funkcie a je zvlášť stresujúca pre citlivý organizmus malých detí. Pomocou klinického teplomeru Color SoftTemp môžete rýchlo a ľahko skontrolovať teplotu dieťaťa.

Obzvlášť šetrné meranie horúčky
-bezkontaktné a za 1 sekundu

Meranie teploty rektálne je obvykle pre malé deti nepríjemné. Color SoftTemp vám ponúka rýchlu a nekomplikovanú alternatívu pre prvé meranie teploty: vďaka infračervenej technológií je meranie horúčky bezkontaktné a bezbolestné behom jednej sekundy. Vďaka tomu je meranie telesnej teploty čo nejpohodlnejšie.

Ideálny pre noc
s osvetleným displejom a prepínatelným signálnym tónom

Aby bolo možné nepretržite sledovať priebeh teploty, nedá sa vyhnúť nočným meraniam. Pretože však dobrý nočný spánok je veľmi dôležitý pre rýchle zotavenie, nemali by ste svoje dieťa budiť v noci. Ideálny spoločník pre nekomplikovanú kontrolu teploty v noci sú: bezkontaktné meranie, podsvietený displej, optický alarm horúčky a zvukový signál, ktorý ide vypnúť.

Rýchle varovanie pred horúčkou
vďaka akustickému a vizuálnemu zobrazeniu

Color SoftTemp je vybavený trojstupňovým optickým alarmom horúčky, takže na prvý pohľad uvidíte, či má Vaše dieťa zvýšenú teplotu alebo dokonca horúčku. Pri normálnej teplote svieti displej na zeleno. Teplomer ukazuje zvýšenú teplotu (37,5 ° C - 37,9 ° C) na oranžovo zafarbeným displejom, čo je indikátor, pre častejšie meranie, aby bolo možné pozorovať nárast teploty. Ak však teplomer zistí u vašeho dieťaťa horúčku (od 38 ° C), budete rýchlo informovaný zvukovou výstrahou a signalizačným červeným displejom.

Dobrá informovanosť
s teplotnou pamäťou

Aby bylo možné pohodlne skontrolovať vývoj horúčky a zotavenie dieťaťa, je vhodné sledovať jednotlivé namerané hodnoty a vzájomne ich porovnávať. vďaka integrovanej pamäti nameraných hodnôt to teplomer robí za Vás. Ukladá posledných 25 nameraných hodnôt teploty a uľahčuje sledovanie krivky horúčky.

Univerzálne použitelný
pro telesnú, povrchovú a izbovú teplotu

Aj keď Vaše dieťa nieje choré, ukazuje sa, že teplomer je užitočným pomocníkom v každodennom živote. Prepnutím do režimu merania povrchu ide Color SoftTemp použiť aj k meraniu teploty v miestnosti či vody na kúpanie. Môžete aj skontrolovať, či má detská kaša alebo polievka správnu teplotu.

Detaily:
- meria telesnoú teplotu, povrchy a teplotu miestnosti
- ľahké meranie v noci vďaka osvetlenému displeju
- pamäť meraných hodnôt: 25 pamäťových miest
- optický teplotný alarm: zelený <37,5 ° C, oranžový 37,5-37,9 ° C, červený> 37,9 ° C
- akustický alarm horúčky> 37,9 ° C
- funkcia automatického vypnutia
- prepínatelné pípnutie

Doba merania: cca 1 sekunda
Rozsah merania: 32,0 ° C - 42,9 ° C (telesná teplota)
0 ° C - 99,9 ° C (teplota okolia a povrchov)
Obsah: 1 x teplomer, 2 x AAA alkalické batérie, 1 x užívateľská príručka

Vekové doporučenie: 0+
Materiál: plast
Farba: biela / šedá
Obsah balenia: 1x teplomer, 2x AAA batérie
Velkosť balenia: 9,8 cm x 4,5 cm x 19,5 cm (d x š x v)

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť a hygiena
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: