Zaregistrujte sa u nás a nakupujte ihneď so zľavou 5%! Vernostné zľavy až 7%.

NUNA

Vedeli ste, že NUNA je obľúbená značka amerických celebrít a na U.S. trhu patrí medzi TOP značky?

Medzi celebrity používajúce kočíky či autosedačky Nuna patria napríklad Katy Perry, Jessica Alba, Serena Williams, či Beyonce & Jay-Z.

  recenzie

 

NUNA predstavila svoj prvý výrobok v roku 2007. Tvorba spoločnosti sa zameriavala na súhru elegancie a praktickosti. S rozširujúcou sa ponukou sa zvyšovali i očakávania na vlastnosti výrobkov. Výrobca začal starostlivo vyberať materiály a podrobil ich tým najnáročnejším testom. Nechcel iba splniť podstatu výrobku, ale aj prekonať rámec jeho možností. Po celú dobu ostali verní hodnotám ich holandských návrhárov. NUNA vyvíja kompletnú zbierku jedinečných produktov pre deti. Všetky produkty NUNA musia byť chytré, bezpečné, jednoduché a krásne.

 

Nuna LUCKA2

 

Nuna je spoločnosť postavená na princípe: aby detské výrobky uľahčili prácu novým rodičom a oni si tak mohli viac užívať toho "byť rodičmi". Výrobca navrhuje výrobky s pokornou kombináciou krásy, zručnosti a presvedčením, že menej je vždy viac.  Podstata elegantného dizajnu spočíva v inžinierstve, ktoré stanovené normy nielen spĺňa, ale ich aj presahuje.

 mixx3

 

Sme radi, že Vám na našich stránkach, ako aj v našej kamennej predajni ponúkame možnosť bližšie spoznať produkty NUNA. Ak ste z ďaleka, možno Vám pomôže náš Youtube kanál, kde nájdete i video recenziu modelu Mixx next.

 

 

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 13 položiek celkom

Stránka 1/1