Zľavy aj bez registrácie, vernostný program pre registrovaných zákazníkov!

Klasik XS

Kód: 6807.001
€5,59 –5 %
Klasik XS
€5,59 –5 % €5,31
Do 3 - 4 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
jednorazové plienky 2-4kg

Detailné informácie

Podrobný popis

detské plienky MonPeri XS 2-4 kg, 28ks/bal

Všetkým maminkám a ich detičkám ponúkame kvalitnú českú plienku za rozumnú cenu. K dispozícii
máme plienky od najmenších XS, s ktorými sa môžete stretnúť i pri prvom prebaľovaní v pôrodniciach, až po najväčšie, XXL, ktoré sú pre deti do 25 kg.

Priedušné jednorazové detské plienky. Príjemne mäkké, vďaka 3D tvarujúcemu dizajnu napomáhajú k správnemu postaveniu bedier dieťatka. Pridaná zložka Aloe Vera pôsobí regeneračne a zároveň chráni citlivú pokožku pred podráždením. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom sa perfektne prispôsobia a nebránia v pohybe. Dvojité gumičky okolo nožičiek udržia obsah plienky a neškrtia.

„Bezproblémovú funkčnosť a nadštandardnú kvalitu detských plienok MonPeri sme dosiahli dlhoročným štúdiom problematiky detských plienok, spoluprácou s poprednými českými pôrodnicami a tiež vďaka spätnej väzbe od mamičiek.“

1. Detské plienky MonPeri používajú popredné české pôrodnice
Vďaka vysokej kvalite detských plienok MonPeri sme splnili všetky náležitosti a naše výrobky tak môžete nájsť na pôrodných oddeleniach popredných českých pôrodníc. Ako dôkaz sa pozrite na naše certifikáty.

2. Už žiadne vyrážky!
Niektorí rodičia si myslia, že ich dieťatku nehrozia zapareniny a vyrážky s látkovými plienkami. MonPeri kladie dôraz na vyvrátenie tohto mýtu. Výhodou detských plienok MonPeri, na rozdiel od iných renomovaných značiek je, že nevedú k žiadnemu druhu vyrážky ani u citlivej pokožky.

3.Jednoduchá manipulácia
Výmena plienky u detí je rovnako tak súčasťou rodičovskej povinnosti ako kŕmenie. Ako rodič najlepšie poznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť. MonPeri prichádza ako hlavná úľava pre rodičov, ktorí majú prebaliť svoje novonarodeniatko aj 10 až 12 krát v každom 24 hodinovom období. Sme si toho vedomí a preto je manipulácia s plienkami maximálne jednoduchá.

4. Ekologické zloženie plienok
Detské plienky MonPeri vyrábame z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu a ftalátov. Tie u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmy. Plienky nie sú zároveň parfumované, preto nedráždia detskú položku a zaistia tak vášmu dieťaťu pokojný spánok. Plienky MonPeri sa teda rozkladajú ako papier, buničina a netkaná textília.

5. Nový absorpčný systém
Dieťa vám svojim plačom a nepokojom dáva najavo, že je plienka mokrá. Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť, a tak zachovať suchú pokožku dieťaťa. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky.

6. Funkčné zloženie
Plienka MonPeri je tenká a mäkká, spodná vrstva pomáha a chráni vaše dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho bábätka. Jemné elastické manžety, pevné široké lepiace pásky so suchým zipsom sa perfektne prispôsobia a nebránia v pohybe. Jeho špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabránia úniku a nežiaducim haváriám.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: