Zaregistrujte sa u nás a nakupujte ihneď so zľavou 5%! Vernostné zľavy až 7%.

Elektrická odsávačka mlieka - COMFY

Zväčšiť
  • 1 z 3

  • €57,90 / 1 ks
  • (1 ks) Skladom
€57,90
Kategória: Odsávačky materského mlieka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
 

Elektrická odsávačka COMFY je vybavená unikátnou mäkkou silikónovou vložkou ZOPA 3D. Pomocou tejto vložky odsávačka dokonale napodobuje prirodzené sanie dieťaťa. Zopa 3D vložka rozdeľuje samotný priebeh odsávania na tri časti: masáž, stisk a sanie. Vďaka tomuto rozdelení odsávačka dosahuje maximálny efekt pri odsávaní a zároveň predchádza nepríjemným pocitom, ktoré môže odsávanie spôsobiť.

Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. U každého režimu je možné regulovať silu podtlaku, u stimulácie 2 stupne, u odsávania 3 stupne intenzity. Každá maminka si tak môže nastaviť silu, ktorá jej bude vyhovovať. Odsávačka je navrhnutá tak, aby odsávanie bolo bezbolestné a pohodlné. Napájanie motorové jednotky zaisťuje kábel s micro USB portom. Odsávačku je tak možné napájať s akýmkoľvek zariadením, ktoré má USB port. Konštrukcia a rozmery odsávačky umožňujú optimálne využitie ako doma, tak na cestách. Membránová konštrukcia zabraňuje miešaniu vzduchu a mlieka, bráni spätnému toku mlieka a zabraňuje tak jeho kontamináciu. Led diódy signalizujú aktuálne nastavenie odsávačky.

Súčasťou balenia je návod, odsávačka, motorová jednotka, napájací kábel, držiak na flašu, flaša, cumel a redukcia na flašu s úzkym hrdlom. Odsávačka je kompatibilná s flašami AVENT.

 

ZOPA 3D technologie odsávania

Unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené sanie dieťaťa. Zaručí maximálny efekt a bezbolestné odsávanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: