Zaregistrujte sa u nás a nakupujte ihneď so zľavou 5%! Vernostné zľavy až 7%.

XKKO Organic Biobavlnená plienka 120x120, Butterflies

Zväčšiť
  • 1 z 2

Extrémne jemná predpraná mušelínová zavinovačka z bio bavlny, tkaná v klasickej dutinovej väzbe.


  • €7,70 / 1 ks
€7,70
Kategória: Plienky látkové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
 

Zavinovačka z BIO bavlny.
Extrémne jemná predpraná mušelínová zavinovačka z bio bavlny, tkaná v klasickej dutinovej väzbe. Dutinová väzba v spojení s použitým materiálom zaručuje výnimočnú jemnosť a nasiakavosť.
Hygienická, s rôznymi možnosťami použitia.
Zavinovačky XKKO Organic sú hygienické, nespôsobujú alergickú reakciu. Zavinovačka XKKO Organic 120x120 má vzhľadom k rozmerom široké použitie. Zavinovačka nenahrádza nosiacu šatku a nie je určená na nosenie detí.
Údržba.
Pranie na 40 °C Pred prvým použitím zavinovačku vyperte. Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku. Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky. Ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.
Atestovaný výrobok.
Zavinovačky XKKO Organic 120x120 vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov. Zavinovačky XKKO Organic 120x120 prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: