Zaregistrujte sa u nás a nakupujte ihneď so zľavou 5%! Vernostné zľavy až 7%.

MonPeri XL 12-16kg, 34ks/bal

Dostupnosť Na objednávku
Kód: 2589
€8,81 €8,81 / 1 ks
MonPeri XL 12-16kg, 34ks/bal

Všetkým mamičkám a ich deťom ponúkame kvalitné české plienky za veľmi rozumnú cenu. K dispozícii máme plienky od najmenších XS, s ktorými sa môžete stretnúť aj pri prvom prebaľovaní v pôrodniciach, až po najväčšie, XXL, ktoré sú pre deti do 25kg.

Priedušné jednorazové detské plienky. Príjemne mäkké, vďaka 3D tvarujícímu dizajnu napomáhajú k správnemu postavenie bedier dieťatka. Pridaná zložka Aloe Vera pôsobí regeneračne a zároveň chráni citlivú pokožku pred podráždením. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom perfektne sa prispôsobí a nebráni v pohybe. Dvojité gumičky okolo nožičiek udrží obsah plienky a neškrtí.

"Bezproblémové funkčnosti a nadštandardnej kvality detských plienok MonPeri sme dosiahli dlhoročným štúdiom problematiky detských plienok, spoluprácou s poprednými českými pôrodnicami a tiež vďaka spätnej väzbe od mamičiek."

1. Detské plienky MonPeri používajú popredné české pôrodnice

Vďaka vysokej kvalite detských plienok MonPeri sme splnili všetky náležitosti a naše výrobky tak môžete nájsť na pôrodných oddeleniach popredných českých pôrodníc. Ako dôkaz sa pozrite na naše certifikáty.

2. Už žiadne vyrážky!

Niektorí rodičia si myslia, že ich dieťatku nehrozí zapareniny a vyrážky s látkovými plienkami. MonPeri kladie dôraz na vyvrátenie tohto mýtu. Výhodou detských plienok MonPeri, na rozdiel od iných renomovaných značiek je, že nevedie k žiadnemu druhu vyrážky ani u citlivej pokožky.

3. Jednoduchá manipulácia

Výmena plienky u dieťaťa je rovnako súčasťou rodičovské povinnosti ako kŕmenie. Ako rodič najlepšie spoznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť. MonPeri prichádza ako hlavný úľava pre rodičov, ktorí majú prebaliť svoje novorodeniatko aj 10 až 12 krát v každom 24 hodinovom období. Sme si toho vedomí a preto je manipulácia s plienkami maximálne jednoduchá.

4. Ekologické zloženie plienok

Detské plienky MonPeri vyrábame z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu a ftalátov. Tie u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmu. Plienky nie sú zároveň parfumované, preto nedráždi detskú pokožku a zaistí tak vášmu dieťaťu pokojný spánok. Plienky MonPeri sa teda rozkladajú ako papier, buničina a netkaná textília.

5. Nový absorpčný systém

Dieťa vám svojím plačom a nepokojom dáva najavo, že je plienka mokrá. Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť, a tak zachovať suchú pokožku dieťaťa. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky.

6. Funkčné zloženie

Plienka MonPeri je tenká a mäkká, spodná vrstva pomáha a chráni vaše dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho bábätka. Jemné elastické manžety, pevné Široké lepiace pásky so suchým zipsom perfektne sa prispôsobí a nebráni v pohybe. Jeho špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabráni úniku obsahu a nežiaducim haváriám.

 

Doba dodania pri vypredaní je cca 5-7 pracovných dní. 

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky jednorazové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: