Zaregistrujte sa a nakupujte so zľavou 5% aj na prvý nákup!

Uspávacia ovečka EWAN

Hebučká plyšová ovečka Ewan® kombinuje spolu s upokojujúcim ružovým svetlom 4 reálne upokojujúce zvuky sprevádzané skutočným zvukom srdcového tepu.


€47
Kategória: Hračky pre bábätká
Záruka: 2 roky

Zvoľte variant

 • Farba: Šedá
  • Kód: 2811/SED |
  • Skladom (1 ks)
  €47
     
 • Farba: Fialová
  • Kód: 2811/FIA |
  • Skladom (1 ks)
  €47
     
 

Ewan® uspávacia ovečka už uspáva tisíce dojčiat a batoliat po celom svete.

Hebučká plyšová ovečka Ewan® kombinuje spolu s upokojujúcim ružovým svetlom 4 reálne upokojujúce zvuky sprevádzané skutočným zvukom srdcového tepu. Vďaka tomu vytvára pocit pokoja a bezpečia, ktorý rýchlo privedie dieťatko do pokojného spánku.

Deti a rodičia milujú ovečku Ewan® najviac zo všetkých!

Zvuk srdce i zvuky prostredia, ktoré bábätko vnímalo pred narodením sú autentické, žiadne počítačové simulácie!
Výskum detských lekárov preukázal, že tieto zvuky majú veľmi upokojujúce účinky a môžu pomôcť upokojiť aj deti, ktoré trápia aj bolesti spôsobenej kolikou.

Vysávač, dážď, harfa alebo maternicové sekvencie, tieto 4 odlišné reálne nahrávky sú kombinované so zvukom srdcového tepu mamičky, čo poskytne bábätku ešte väčší pocit bezpečia a pokoja.

Tieto zvuky hrajúce po dobu 20 minút, sú všetky zaznamenané pri nízkej frekvencii 125 Hz. Tak, ako ich dieťa môže prevažne počuť, keď je v maternici. 125 Hz je upokojujúci rozsah šumu - čo je dôvod, prečo tieto zvuky fungujú tak dobre a prenesú bábätko do spánku.

Všetky zvuky boli vyskúšané na bábätkách a batoľatách, aby bolo možné nájsť tie najefektívnejšie, ktoré boli vybrané pre uspávaciu ovečku Ewan®.

Upokojujúce ružové svetlo, ktoré uspávajúca ovečka Ewan vydáva spoločne s vybraným zvukom, pomáha ešte rýchlejšie previesť bábätko do ríše snov ... Výskum ukázal, že deti sú pokojnejšie aj vďaka ružovej okolitej žiary, ktorú vnímali ešte pred narodením, preto bola prirodzenou voľbou pre farbu svetla ovčieho bruška Ewana.

Ovečka Ewan® uspáva deti po celom svete a je skvelá nielen pre bábätká, ale uspáva deti až do 7 rokov! Ovečku Ewan® je možné používať ako doma - zavesenú na detskej postieľke či kolíske, tak aj vonku, keď môže byť pripevnená ku kočíku alebo autosedačke pomocou chvostíka, ktorý je na suchý zips. Chvostík je tiež skvelý pre zaistenie cumlíka, hryzátka alebo hračky, ktorá by inak mohla vypadnúť z postieľky alebo kočíka.

Ohlasy od rodičov ukázali, že ovečku Ewan® milujú novorodenci, batoľatá i staršie deti, preto je pre ňu miesto v každej domácnosti.
Ovečka Ewan® je tiež skvelý darček v darčekovom balení.

Zvuky: tlkot srdca + maternicový zvuk, tlkot srdca + vysávač, tlkot srdca + harfa, tlkot srdca + dážď

Doba hrania: 20 minút

Aktivácia zvuku: stlačením tlačidla, ktoré je v každej zo 4 nožičiek

Pre deti mladšie ako 12 mesiacov: odporúčame umiestniť ovečku Ewan mimo postieľku alebo priestor kde bábätko spí, najlepšie uchytiť za chvostík mimo dosah bábätka a nie nad hlavičku. Nenechávajte ovečku Ewan (ani iné hračky) vedľa dieťaťa keď spí! Nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru!

Napájanie: batérie 3xAAA (nie sú súčasťou balenia), nie dobíjacie

Vhodné od: narodenia

Farebné prevedenie: sivo/biela alebo fialovo/biela

Výrobca: Sweet dreamers, UK

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookies. Dotknutá osoba stlačením tlačidla „ROZUMIEM“ potvrdzuje, že bola oboznámená s uvedenými informáciami a súhlasí s nimi.